ĀDAŽOS ATKLĀTS T/C "APELSĪNS"

apelsins

Kāpēc Apelsīns? Kad saņēmām piedāvājumu izstrādāt dizainu tirdzniecības centram, daudz domāju par konceptu. Gribējās tādu - viegli atmiņā paliekošu, pozitīvām emocijām uzlādētu un katrā ziņā garšīgu nosaukumu. Draugu un partneru prāta vētrā izdomājām - tirdzniecības centrs būs Apelsīns - ir košs, garšīgs, sulīgs un viegli iegaumējams nosaukums. Iztēlē jau redzēju vīziju, kā šis košais, oranžais akcents izskatīsies vienmuļās autostrādes malā.

Tā apmēram pirms gada sākās idejas izstrāde, pirmās skices un plāni. Oranžā krāsa ir optimistu krāsa, tā veicina apetīti, vairo optimismu un glābj no depresijas. Ieejas durvis novietotas Rīgas virzienā, šis centrs ir arī enerģētiski pareizi izvietots. Kad zīmēju skices, vēl nebija īsti skaidrs vai izdosies tās realizēt dzīvē. Tomēr, es ticēju šim projektam, arī attīstītāji tam noticēja un atradās nepieciešamā nauda, lai varētu uzcelt šo centru.

Tas vēlreiz pierāda, ka labām un pareizām idejām nespēj kaitēt arī vispārēja krīze. Vasarā, kad būvniecība ritēja pilnā sparā, likās, ka centrs aug ne dienām, bet stundām. Uzskatu, ka ļoti liela nozīme ir komandas darbam, saskaņotai rīcībai un kopīgai ticībai, ka viss izdosies un visas grūtības atrisināsies.

No sirds priecājos, ka t/c Apelsīns ir atradis tik jaukus nomniekus, kas ar savām precēm un pakalpojumiem papildina Rimi piedāvājumu. Domāju, ka šī ir viena no tām pieturvietām, kas priecēs gan vietējos ļaudis, gan Latvijas viesus, kuri brauks šeit garām pa VIA Baltica.

Raksts Rīgas apriņķa avīzē

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordanscheap jordanscheap jordanssac longchamp pas cher